20:34 Підсумки "Невідомих Чернівців" та фотоконкурс | |
Наше місто порівняно невелике, але з історією, насиченою багатьма подіями. Тож зробити неповторні завдання з кожним роком стає все складніше. Організатори доклали чимало зусиль для того, щоб знайти для учасників нові цікаві загадки. Для цього вони об'єднали свої зусилля з командою BioVIP, що протягом багатьох років перемагала та була призером в найскладнішій категорії. Інша команда в приміщення колишнього Темпля, а зараз - кінотеатра Чернівці, переселила очільника міста. Насправді на афіші зліва красувалась загальновідома сімейка Адамсів. В старшій групі, яка тут же шукала відомого українського літературного супермена, в цю категорію попали Бетмен з Міхаєм Емінеску. Правильна афіша висіла всередині і запрошувала передивитись фільм Захар Беркут. З інших не менш цікавих пропозицій:
Від сьогодні за посиланням нижче можна в онлайн-режимі спостерігати, як будуть підводитись підсумки за кожною командою та з перших рук довідатись про свої здобутки. Підсумки голосування фотоконкурсу Переможці та призери квесту і окремо фотоконкурсу на згадку отримають грамоти центру туризму та пам'ятні сувеніри. | |
|
Всього коментарів: 1 | |
| |