Чернівецький
обласний центр туризму,
краєзнавства та екскурсій
учнівської молоді

14:03
квест Чернівецьким драмтеатром
Пропонуємо віртуальний краєзнавчий квест "Чернівецьким музично-драматичним театром", який розпочнеться 20 квітня 2020 р. На учасників чекають загадки на знання історії, архітектури та репертуару театру, цікаві локації із завданнями на уважність, логіку та пильність.

Квест проводиться з використанням 3D-туру українськими театрами, що розроблений Google Україна спільно з Міністерством культури.

Віртуальний квест Чернівецьким академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. Ольги Кобилянської дає можливість ознайомитися з цікавою архітектурою, зазирнути за лаштунки, відчути атмосферу театру і навіть побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів. Здійснити екскурсію можна на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері. Для зручності інтернет-користувачів розробниками створено спеціальний інтерфейс з картою театру, на якій можна вибрати певну точку в будівлі й відразу ж переміститися туди.

Загальна тривалість квесту 30-60 хв. Завдання для учасників: прогулюючись театром, знайти максимальну кількість відповідей на квестові запитання та записати їх у Google форму. Порядок подолання локацій довільний.

Переходьте за посиланням Оперні театри України , натискайте «розпочати тур», виберіть «Чернівецький музично-драматичний театр» – «Віртуальна подорож» і починаємо!

Для пошуку відповідей на складні питання пропонуємо підказки: Google-форма із запитаннями та відповідями


Заввідділом краєзнавства
Наталія Омельченко
Переглядів: 321 | Додав: O_o | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar