Чернівецький
обласний центр туризму,
краєзнавства та екскурсій
учнівської молоді
Квест "Невідомі Чернівці"

Квест проводиться центральною частиною м.Чернівці. Збір команд до 10.30 в приміщенні обласного центру туризму по вул.Переяславська, 7Г. Завдання для команд: за 3 години відвідати повним складом команди найбільшу кількість контрольних пунктів і дати найбільшу кількість правильних відповідей. Порядок подолання контрольних пунктів довільний.
Дистанції долаються пішки, повним складом команди. Дозволяється використання громадського транспорту. Під час проходження дистанції учасникам особливу увагу звернути на дотримання Правил дорожнього руху. Для команд молодшої групи допускається супровід дорослими.Учасники
Для участі в квесті запрошуються команди в складі 2-4 осіб. Команди поділяються (за найстаршим учасником) на чотири вікові групи:
  • до 7 класу включно
  • 8-11 клас
  • студенти
  • Open (керівники гуртків, викладачі, батьки - без обмежень)

Старт
Загальний старт об 11.00 з площі Філармонії.

Фініш
Контрольний час для всіх команд складає 3 години. Свій фініш команди відмічають самостійно, фотографуючись всім складом на фоні суддівського годинника.
Прибуття команди раніше контрольного часу не впливає на її результат. За запізнення з команд знімаються штрафні бали: по одному за кожну неповну прострочену хвилину.

Завдання
При розв'язанні завдань дозволяється використання будь-якого джерела інформації (мобільний інтернет, опитування перехожих, дзвінки друзям тощо).

Місцезнаходження КП можуть задаватись декількома способами:
  • точне розташування - На загальній карті червоним колом з номером завдання вказується точне розташування;
  • точна адреса - в завданні вказується точна адреса КП (вул.Головна, 222);
  • зашифрований - "Німецький дім", або "місце зустрічі Івана Франка з Міхаєм Емінеску" (на розі цих однойменних вулиць);
  • за старою картою - місце КП вказане на карті 18хх року;
  • старий фотознімок.
Перелік типів завдань не є вичерпним.

В нагоді можуть стати старі карти Чернівців.
Ознайомтесь із ними: карта 1787 року, карта 1860 року, карта 1944 року.

Поряд із завданням буде вказано його максимальну ціну в балах. Оцінювання відповідей складається з двох частин: знаходження точки КП - підтвердженням є фотографія на КП (1-2 бала) та текстової відповіді, що вписується поряд із завданням (1-3 бала).

Фотографія фіксує перебування команди безпосередньо на місці КП. Вимоги до фотографії: в кадрі має бути вся команда (без фотографа) на фоні об'єкта КП. Фото разом із відповідями на питання здаються суддям після фінішу. Відповіді без підтверджувального фото на КП не розглядаються.

Заявки
До участі в квесті команди допускаються за попередніми заявками, що вносяться в електронну систему до 16.00 8.11.2019р. Попередньо зареєстровані команди отримують повноцінний пакет завдань із якісною кольоровою картою. Команди, що прийдуть на старт без попередньої заявки, отримають ксерокопію завдань довільної якості.

Поради для учасників.
Команди повинні мати ручку та фотоапарат, з якого після фінішу через картки SD, Memory Stick, або шнур mini/micro USB можна переписати фотографії на суддівський комп'ютер. Для старших груп дуже рекомендуємо мати смартфон з мобільним інтернетом, читалкою QR-кодів та переглядачем файлів .epub. Для зручності аркуш із завданнями краще вкласти в планшет із затискачем. Можуть знадобитись рулетка (лінійка), компас, дрібні гроші, снікерси або сіра речовина.

Команда, що прагне показати високий конкурентний результат, після отримання карти із завданнями нікуди не біжить. Вони сідають в куточок, розв'язують і наносять всі приховані завдання на карту. Потім визначають оптимальний маршрут і тільки після цього виходять на дистанцію.

Перелік заявлених команд

Умови квесту 2019 року.

Результати голосування фотоконкурсів на кращу світлину квесту: 2019, 2018

Архів результатів попередніх років:
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013

Фотогалереї:
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013

Підсумки квестів:
2019, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013