Комунальний заклад
Чернівецький обласний центр
національно-патріотичного виховання
туризму, краєзнавства та екскурсій
учнівської молоді

21:41
Квест "Вся Буковина - за 1 годину"
Обласний краєзнавчий музей відкриє свою експозицію для наших гуртківців, де на них очікує незвичайна екскурсія. За 1 годину необхідно в бліц-режимі познайомитись із фрагментами історії та природи Буковини і знайти відповіді на ряд загадок.

Квест - гра командна, отже склад команди 2-3 особи. Кожен гурток мають представити не менше двох команд. За віком команди (по найстаршому учаснику) і завдання поділяються на групи:
- молодша, до 7 класу включно
- старша, 8-11 класи
- студенти
- відкрита група (вчителі, керівники гуртків, батьки тощо)

Музей працює з 9:00 до 17:00, вихідний - середа. Завдання можна буде отримати в касі музею, разом із квитками. На завданні касир поставить час видачі, здати завдання необхідно в останній залі, де вам також поставлять відмітку часу. Запізнення на кожну хвилину відбиратиме у команди по одному заліковому балу. Квест розрахований на експозицію, що розташована тільки на першому поверсі. Отже, після здачі завдання квесту учасники можуть в спокійному темпі оглянути другу частину експозиції на другому поверсі.

Щоб уникнути в експозиції музею некомфортного скупчення учасників, пропонуємо керівникам гуртків зарезервувати день участі.

Оперативна інформація, підрахунок результатів та фото з квесту будуть публікуватись в групі Фейсбука.

Результати квесту

Одночасно ми продовжимо традицію конкурсу на краще фото квесту. Для участі в ньому учасникам необхідно до 20.00 11 березня надіслати одне своє фото на адресу обласного центру туризму (chern.center@gmail.com). Голосування відбудеться протягом наступного тижня, з 11 по 17 березня, на сайті центру туризму.
Призи вже чекають на своїх власників!


Переглядів: 698 | Додав: O_o | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar