![](http://traveller.at.ua/pict/2020/bdr.jpg)
Обласний центр туризму долучився до Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Керівники гуртків провели тематичні заняття з вивчення Правил дорожнього руху та техніки безпеки під час подорожей, екскурсій, занять на відкритій місцевості. Змістовно ці заняття доповнювали методичні розробки «Подорож у країну дорожніх знаків», «Знай, вивчай і поважай Правила дорожнього руху» та цікаві відеофільми.